Selcar.pl -

Skup samochodów Kia

,

skup aut Kia

,

auto skup Kia

sitemap_icon Mapa witrynycontact_icon Kontakt

SKUP SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Warszawa, Łódź, Radom, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Katowice, Wrocław, cały kraj...
Skupujemy auta za gotówkę Kupimy każdy model samochodu Przejdź do formularza Sprzedaj swoje auto jeszcze dziś
Logo Kiaa

Skup samochodów marki Kia

Cee`d, Magentis, Optima, Picanto, Rio, Soul, Sportage, Venga i pozostałe

Sprzedaj auto firmie Selcar, prowadz±cej skup aut Kia, przede wszystkim najnowszych modeli tego koncernu. Odkupujemy auta od osób prywatnych oraz firm. Zaufaj profesjonalistom z 20-letnim do¶wiadczeniem i gronem zadowolonych klientów. Skupujemy wszystkie marki samochodów, w tym również większo¶ć modeli wyprodukowanych przez firmę Kia po roku 2005.

Skup samochodów Kia

Interesuj± nas praktycznie wszystkie modele tej marki, jednakże w przypadku aut mało popularnych na polskim rynku sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Modele KiaaZachęcamy do kontaktu telefonicznego. Skupujemy między innymi następuj±ce modele:

Nasz skup aut to najszybszy sposób na sprzedaż auta używanego!

Potrzeby każdego wła¶ciciela samochodu różni± się od siebie. Możesz mieć pewno¶ć, że postaramy się spełnić Twoje wymagania w jak największym stopniu. Zdajemy sobie sprawę, że każde auto używane ma inn± warto¶ć, zarówno dla wła¶ciciela, jak i dla kupuj±cego. Dlatego podczas spotkania staramy się, aby zaproponowana przez nas cena była satyskacjonuj±ca i korzystna dla obydwu stron. Skup samochodów Kia Selcar z pewno¶ci± spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Skupujemy także inne marki samochodów

Skup samochodów Kia kupi od Ciebie również auta innych koncernów. Skupujemy większo¶ć marek i modeli samochodów, zarówno te popularne, jak i samochody nie spotykane na polskich drogach. Klikaj±c w logo marki sowjego auta poniżej możesz przej¶ć do odpowiedniej strony, poswięconej danej firmie. Tam sprawdzisz, czy czy będziemy zainteresowani i odkupimy Twój model auta.

Porównaj wycenę skupu samochodów Selcar zanim wstawisz auto w komis lub sprzedasz w salonie podczas zakupu nowego samochodu. Z do¶wiadczenia wiemy, że najczę¶ciej jeste¶my w stanie zapłacić więcej niż inne firmy.

Oczekujesz natychmiastowej odpowiedzi? Skontaktuj się z nami już teraz!
Możliwe, że skup samochodów Selcar kupi Twoje auto jeszcze dzi¶!

515 29 39 16
607 93 29 99

Wyszukaj na stronie
Kontakt
contact
 • +48 789 101 102
  +48 789 102 103
  kontakt@selcar.pl
Opinie klientów
Zapraszamy do działu: Opinie Klientów

"Firma jak najbardziej poważna. Polecam z czystym sumieniem, cena za auto akceptowalna, transakcja przeprowadzona bardzo sprawnie."

– Audi A6, Mariusz, Lublin.

"Jestem bardzo POZYTYWNIE zaskoczona. Nie spodziewałam się, że w tej branży mogą być ludzie sympatyczni, słowni i profesjonalni. Polecam z czystym sumieniem."

– Jeep Liberty, Anna, Warszawa.

"Pierwszy raz korzystałem z tego typu firmy i od razu miłe zaskoczenie. Miło, rzeczowo i profesjonalnie. Gorąco polecam firmę za sposób załatwienia sprawy a w szczególności za miły kontakt z właścicielami."

– Subaru Forester, Wojciech, Warszawa.

"Firma rzeczywiście godna polecenia, wszystko przebiega szybko, sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Jeżeli chodzi o cenę to wydaje się rozsądna, choć wiadomo że zawsze chce się więcej."

– Dacia Sandero, Warszawa.

"Bardzo dziękuję za szybką transakcję. Szczerze polecam tę firmę. Wszystko (z podpisaniem umowy i uściśnięciem dłoni włącznie) trwało około 1 godziny. Dzięki!"

– Jaguar X-Type, Stefan, Olsztyn.
Obszar działania
 • Auta maksymalnie 6-letnie

  skupujemy z terenu całego kraju

  Obszar

  Auta maksymalnie 12-letnie

  skupujemy z terenu województwa mazowieckiego i łódzkiego: Warszawa, Łódź, Radom i okolice

PrzejdĽ do góry
Skup samochodów używanych Honda
Logo firmy
Selcar - Skup Samochodów
+48 789 101 102
+48 789 102 103
Znajdź nas w Google+