Selcar.pl -

Skup samochodów Subaru

,

skup aut Subaru

,

auto skup Subaru

sitemap_icon Mapa witrynycontact_icon Kontakt

SKUP SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Warszawa, Łódź, Radom, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Katowice, Wrocław, cały kraj...
Skupujemy auta za gotówkę Kupimy każdy model samochodu Przejdź do formularza Sprzedaj swoje auto jeszcze dziś
Logo Subaru

Skup samochodów marki Subaru

BRZ, Forester, Impreza, Legacy, Outback, Tribeca i inne modele Subaru

Jeste¶my zainteresowani większo¶ci± modeli Subaru. Preferujemy samochody zadbane i bezwypadkowe. Za auta pochodz±ce z polskich salonów oraz z niewielkimi przebiegami płacimy bardzo korzystne, zawyżone kwoty. W przeciwieństwie do firm konkurencyjnych interesuj± na również nietypowe modele Subaru, np. wersje WRX czy STI. Nasza oferta jak± jest odkup samochodu Subaru jest skierowana wła¶nie do Ciebie!.

Który model Subaru możesz nam sprzedać?

Interesuj± nas praktycznie wszystkie modele tej marki, jednak w przypadku aut mniej popularnych na polskim rynku sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Modele Subaru
 • BRZ
 • Forester
 • Forester XT
 • Impreza
 • Impreza WRX
 • Impreza STI
 • Legacy
 • Outback
 • Tribeca
 • i inne modele marki Subaru

SprawdĽ nasz± ofertę i zostań zadowolonym klientem firmy Selcar!

Możemy Cie zapewnić, że dołożymy starań, aby spełnić Twoje oczekiwania zwi±zane ze sprzedaż± samochodu. Zdajemy sobie sprawę, że każdy samochód używany ma inn± warto¶ć rynkow±, zarówno dla wła¶ciciela, jak i dla kupuj±cego. Wpływa na to wiele czynników, takich jak historia wypadkowa, historia serwisowa, dokumentacja, stan techniczny i wizualny itp. Dlatego też podczas oględzin staramy się, aby zaproponowana przez nas oferta była satyskacjonuj±ca i korzystna dla obydwu stron, jak również adekwatna do stanu samochodu. Skup aut Selcar z pewno¶ci± spełni wszystkie Twoje oczekiwania zwi±zane ze odsprzedaż± samochodu.

Skupujemy również pozostałe marki samochodów

Nasz Skup samochodów Subaru kupi od Ciebie również samochody innych producentów. Interesuje nas większo¶ć marek i modeli, zarówno te popularne, jak i samochody raczej niespotykane na polskich drogach. Odszukaj logo swojej marki poniżej lub przejdĽ od razu do działu "skupowane marki". Tam sprawdzisz, czy odkupimy Twój model auta, ewentualnie skontaktuj się z nami od razu.

515 29 39 16
607 93 29 99

Wyszukaj na stronie
Kontakt
contact
 • +48 789 101 102
  +48 789 102 103
  kontakt@selcar.pl
Opinie klientów
Zapraszamy do działu: Opinie Klientów

"Firma jak najbardziej poważna. Polecam z czystym sumieniem, cena za auto akceptowalna, transakcja przeprowadzona bardzo sprawnie."

– Audi A6, Mariusz, Lublin.

"Jestem bardzo POZYTYWNIE zaskoczona. Nie spodziewałam się, że w tej branży mogą być ludzie sympatyczni, słowni i profesjonalni. Polecam z czystym sumieniem."

– Jeep Liberty, Anna, Warszawa.

"Pierwszy raz korzystałem z tego typu firmy i od razu miłe zaskoczenie. Miło, rzeczowo i profesjonalnie. Gorąco polecam firmę za sposób załatwienia sprawy a w szczególności za miły kontakt z właścicielami."

– Subaru Forester, Wojciech, Warszawa.

"Firma rzeczywiście godna polecenia, wszystko przebiega szybko, sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Jeżeli chodzi o cenę to wydaje się rozsądna, choć wiadomo że zawsze chce się więcej."

– Dacia Sandero, Warszawa.

"Bardzo dziękuję za szybką transakcję. Szczerze polecam tę firmę. Wszystko (z podpisaniem umowy i uściśnięciem dłoni włącznie) trwało około 1 godziny. Dzięki!"

– Jaguar X-Type, Stefan, Olsztyn.
Obszar działania
 • Auta maksymalnie 6-letnie

  skupujemy z terenu całego kraju

  Obszar

  Auta maksymalnie 12-letnie

  skupujemy z terenu województwa mazowieckiego i łódzkiego: Warszawa, Łódź, Radom i okolice

PrzejdĽ do góry
Skup samochodów używanych Honda
Logo firmy
Selcar - Skup Samochodów
+48 789 101 102
+48 789 102 103
Znajdź nas w Google+