Selcar.pl -

Skup samochodów Toyota

,

skup aut Toyota

,

auto skup Toyota

sitemap_icon Mapa witrynycontact_icon Kontakt

SKUP SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Warszawa, Łódź, Radom, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Katowice, Wrocław, cały kraj...
Skupujemy auta za gotówkę Kupimy każdy model samochodu Przejdź do formularza Sprzedaj swoje auto jeszcze dziś
Logo Toyota

Skup samochodów marki Toyota

Auris, Avensis, Aygo, Corolla, Hilux, Land Cruiser, Rav4, Yaris i inne

Masz na sprzedaż Toyotę?
Chętnie odkupimy j± od Ciebie nawet dzi¶!

Sprzedaj swoj± Toyotę firmie Selcar, która prowadzi skup samochodów za gotówkę, w tym praktycznie wszystkich modeli Toyoty. Naszymi klientami osoby prywatne oraz firmy - odkupujemy pojedyńcze egzemplarze aut oraz całe floty. Posiadamy wieloletnie do¶wiadczenie i grono zadowolonych klientów, którzy odsprzedali nam swoje samochody. Skupujemy wszystkie marki, w tym również większo¶ć modeli wyprodukowanych przez firmę Toyota.

Odkupujemy samochody w każdym stanie technicznym i wizualnym, również pokolizyjne i z uszkodzeniami mechanicznymi, jednakże preferujemy samochody zadbane i bezwypadkowe. Za auta pochodz±ce z polskich salonów oraz ze stosunkowo niewielkimi przebiegami płacimy bardzo atrakcyjne kwoty. W przeciwieństwie do firm konkurencyjnych interesuj± na również nietypowe modele Toyoty, np. terenow± Land Cruiser czy sportow± MR2. Wieloletnie do¶wiadczenie u¶wiadomiło nas w przekonaniu, że najczę¶ciej jeste¶my w stanie zapłacić wyższ± kwotę niż dealer podczas zakupu nowego auta czy auto komis.

Skupujemy praktycznie wszystkie modele Toyoty!

Interesuj± nas praktycznie wszystkie modele tej marki. W przypadku aut mniej popularnych zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania formularza zgłoszeniowego (wyceny). Odpowiadamy na każd± informację - nawet gdy nie jeste¶my zainteresowani.

Modele Toyoty
 • Auris
 • Avalon
 • Avensis
 • Avensis Verso
 • Aygo
 • Camry
 • Celica
 • Corolla
 • Corolla Verso
 • Hilux
 • Land Cruiser
 • MR2
 • Prius
 • Rav4
 • Yaris
 • Yaris Verso
 • i pozostałe modele

Skup Samochodów Toyota - sprawdĽ nasz± ofertę już teraz!

Wiemy, że każdy samochód używany ma inn± warto¶ć, zarówno dla wła¶ciciela, jak i dla kupuj±cego. Wpływa na to wiele czynników, takich jak historia napraw mechanicznych i lakierniczych, bezwypadkowo¶ć i bezkolizyjno¶ć, historia serwisowa i dokumentacja, stan techniczny i wizualny itp. Podczas oględzin i wyceny staramy się, aby zaproponowana przez nas oferta była satysfakcjonuj±ca i korzystna dla obydwu stron, jak również adekwatna do stanu samochodu. Skup aut Toyota Selcar z pewno¶ci± spełni wszystkie Twoje oczekiwania zwi±zane ze sprzedaż± samochodu.

Jakich aut nie skupujemy?

Sprawa każdego samochodu jest rozpatrywana indywidualnie, jednakże z reguły nie skupujemy samochodów, które można zakwalifikować do przynajmniej jednej z poniższych grup:

Kupujemy również pozostałe marki samochodów

Skup samochodów Toyota odkupi od Ciebie również samochody pozostałych producentów. Interesuj± nas wszystkie marki i modele aut, zarówno te popularne, jak raczej niespotykane na polskich drogach. ZnajdĽ logo swojej marki poniżej lub przejdĽ od razu do działu "skupowane marki". Tam sprawdzisz, czy odkupimy Twój model auta, ewentualnie skontaktuj się z nami od razu.

Porównaj propozycję skupu samochodów Selcar zanim wstawisz auto do komisu lub sprzedasz dealerowi Toyoty podczas zakupu nowego samochodu w salonie. Najcze¶ćiej nasz skup aut jest w stanie zapłacić więcej niż inne firmy.

Oczekujesz szybkiej odpowiedzi? Zadzwoń lub wypełnij formularz już teraz!
Otrzymasz odpowiedĽ nawet w ci±gu 1h!

515 29 39 16
607 93 29 99

Wyszukaj na stronie
Kontakt
contact
 • +48 789 101 102
  +48 789 102 103
  kontakt@selcar.pl
Opinie klientów
Zapraszamy do działu: Opinie Klientów

"Firma jak najbardziej poważna. Polecam z czystym sumieniem, cena za auto akceptowalna, transakcja przeprowadzona bardzo sprawnie."

– Audi A6, Mariusz, Lublin.

"Jestem bardzo POZYTYWNIE zaskoczona. Nie spodziewałam się, że w tej branży mogą być ludzie sympatyczni, słowni i profesjonalni. Polecam z czystym sumieniem."

– Jeep Liberty, Anna, Warszawa.

"Pierwszy raz korzystałem z tego typu firmy i od razu miłe zaskoczenie. Miło, rzeczowo i profesjonalnie. Gorąco polecam firmę za sposób załatwienia sprawy a w szczególności za miły kontakt z właścicielami."

– Subaru Forester, Wojciech, Warszawa.

"Firma rzeczywiście godna polecenia, wszystko przebiega szybko, sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Jeżeli chodzi o cenę to wydaje się rozsądna, choć wiadomo że zawsze chce się więcej."

– Dacia Sandero, Warszawa.

"Bardzo dziękuję za szybką transakcję. Szczerze polecam tę firmę. Wszystko (z podpisaniem umowy i uściśnięciem dłoni włącznie) trwało około 1 godziny. Dzięki!"

– Jaguar X-Type, Stefan, Olsztyn.
Obszar działania
 • Auta maksymalnie 6-letnie

  skupujemy z terenu całego kraju

  Obszar

  Auta maksymalnie 12-letnie

  skupujemy z terenu województwa mazowieckiego i łódzkiego: Warszawa, Łódź, Radom i okolice

PrzejdĽ do góry
Skup samochodów używanych Honda
Logo firmy
Selcar - Skup Samochodów
+48 789 101 102
+48 789 102 103
Znajdź nas w Google+