Selcar.pl -

Skup samochodów Volvo

,

skup aut Volvo

,

auto skup Volvo

sitemap_icon Mapa witrynycontact_icon Kontakt

SKUP SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Warszawa, Łódź, Radom, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Katowice, Wrocław, cały kraj...
Skupujemy auta za gotówkę Kupimy każdy model samochodu Przejdź do formularza Sprzedaj swoje auto jeszcze dziś
Logo Volvo

Skup samochodów marki Volvo

C30, C70, S40, S60, S80, V40, V50, V70, XC60, XC90 i pozostałe modele

Jeste¶my zainteresowani większo¶ci± modeli luksusowej marki Volvo. Skupujemy zarówno te starsze, już niedostępne, jak również najnowsze produkcje koncernu. Szczególnie interesuj± nas wersje z serii T (T5, T6, itp.) oraz modele z segmentu XC. Wieloletnie do¶wiadczenie u¶wiadomiło nas w przekonaniu, że jeste¶my w stanie zapewnić lepsz± ofertę niż w salon Volvo podczas zakupu nowego auta czy auto komis. Z uwagi na to, że jeste¶my stosunkowo mał± firm± - nie ponosimy tak wysokich kosztów jak oddziały dealerskie Volvo, skupuj±ce samochody za gotówkę.

Który model Volvo możesz nam sprzedać?

Interesuj± nas praktycznie wszystkie modele tej marki, jednakże w przypadku aut mało popularnych na polskim rynku sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Z reguły odkupujemy modele maksymalnie 10-letnie, ale w przypadku zadbanych egzemplarzy chętnie zrobimy wyj±tek. Młodsze egzemplarze odkupujemy na terenie całego kraju.

Modele Volvo

Skupujemy również pozostałe marki samochodów

Skup samochodów Selcar odkupuje również inne marki samochodów. Interesuje nas większo¶ć marek i modeli pojazdów, zarówno te popularne, jak i samochody niespotykane na drogach. Klikaj±c w logo marki poniżej możesz przej¶ć do odpowiedniej strony marki z list± poszczególnych modeli. SprawdĽ czy odkupimy Twój model auta.

Je¶li już jeste¶ na naszej stronie www to skontaktuj się z nami! Wypełnij formularz lub zadzwoń - z pewno¶ci± nie będziesz żałować.

Wyszukaj na stronie
Kontakt
contact
 • +48 789 101 102
  +48 789 102 103
  kontakt@selcar.pl
Opinie klientów
Zapraszamy do działu: Opinie Klientów

"Firma jak najbardziej poważna. Polecam z czystym sumieniem, cena za auto akceptowalna, transakcja przeprowadzona bardzo sprawnie."

– Audi A6, Mariusz, Lublin.

"Jestem bardzo POZYTYWNIE zaskoczona. Nie spodziewałam się, że w tej branży mogą być ludzie sympatyczni, słowni i profesjonalni. Polecam z czystym sumieniem."

– Jeep Liberty, Anna, Warszawa.

"Pierwszy raz korzystałem z tego typu firmy i od razu miłe zaskoczenie. Miło, rzeczowo i profesjonalnie. Gorąco polecam firmę za sposób załatwienia sprawy a w szczególności za miły kontakt z właścicielami."

– Subaru Forester, Wojciech, Warszawa.

"Firma rzeczywiście godna polecenia, wszystko przebiega szybko, sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Jeżeli chodzi o cenę to wydaje się rozsądna, choć wiadomo że zawsze chce się więcej."

– Dacia Sandero, Warszawa.

"Bardzo dziękuję za szybką transakcję. Szczerze polecam tę firmę. Wszystko (z podpisaniem umowy i uściśnięciem dłoni włącznie) trwało około 1 godziny. Dzięki!"

– Jaguar X-Type, Stefan, Olsztyn.
Obszar działania
 • Auta maksymalnie 6-letnie

  skupujemy z terenu całego kraju

  Obszar

  Auta maksymalnie 12-letnie

  skupujemy z terenu województwa mazowieckiego i łódzkiego: Warszawa, Łódź, Radom i okolice

PrzejdĽ do góry
Skup samochodów używanych Honda
Logo firmy
Selcar - Skup Samochodów
+48 789 101 102
+48 789 102 103
Znajdź nas w Google+