Etapy sprzedaży samochodu skupowi samochodów używanych

sitemap_icon Mapa witrynycontact_icon Kontakt

SKUP AUT WARSZAWA, ŁÓDŹ

Radom, Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Kraków, Katowice, Wrocław, Rzeszów, cały kraj...
Skupujemy auta za gotówkę Kupimy każdy model samochodu Przejdź do formularza Sprzedaj swoje auto jeszcze dziś

Przebieg transakcji

Transakcję odkupu auta można podzielić na kilka etapów, które zostały opisane poniżej. Oczywiście w indywidualnych przypadkach przebiega ona inaczej i odbywa się się w taki sposób, aby maksymalnie usatysfakcjonować naszego klienta. Zdajemy sobie sprawę, że osoby zainteresowane naszą usługą oczekują szybkiej obsługi, dlatego staramy się aby, aby klient poświęcił jak najmniej czasu na sprzedaż samochodu.


Pierwszy kontakt
Najważniejszy jest pierwszy kontakt. Podczas rozmowy lub za pomocą formularza przekazujesz nam podstawowe informacje o swoim samochodzie. Zwróć uwagę na to, że nieskupumey wszystkich samochodów, dlatego w niektórych przypadkach możemy nie być zainteresowani Twoim autem.

Oględziny auta
Następnie umawiamy się na spotkanie. Staramy się dostosować do klienta, dltego czas i miejsce spotkania wybierasz sam. Pracujemy również w dni wolne od pracy, dzięki czemu nie trzeba poświęcać swojego urlopu, aby sprzedać samochód. Oględziny trwają zazwyczaj ok. 15 minut. Nie wymagamy sprawdzenia samochodu w A.S.O. czy na stacji diagnostycznej.

Sprzedaz auta
Jeśli dojdziemy do porozumienie następuje sporządzenie odpowiedniej dokumentacji. Posiadamy gotowe umowy sprzedaży - nic nie musisz przygotowywać. Płąntość realizujemy od razu po wypełnieniu dokumentów - w formie gotóki, przelewu lub wpłaty w oddziale banku.

Polecenia
Po transakcji zachęcamy do umieszczenia opinii na naszej stronie.Będziemy wdzięczni za polecenie nas wśród rodziny i znajomych.

Znamy wartość polecenia, dzięki któremu kupiliśmy auto - to się na prawdę opłaca polecającemu!

Kontakt
contact
 • +48 515 29 39 16
  +48 607 93 29 99
  kontakt@auto-skup.net.pl
Skupowane marki
Skup Alf skup samochodów audi skup samochodów BMW logo Chevroleta Sprzedam Citroena Logo Dacii Skup Fiatów Skup-Ford-Logo logo Hondy Logo Hyundai Nowe logo Jaguara Skup aut Kia Skup aut Land Rover Skup samochodów Lexus Skup samochodów Mazda Skup Mercedesów Skup Mini Logo Mitsubishi Logo Nissana Logo Opla Logo Peugeota Logo koncernu Porsche Logo Renault - skup aut Logo samochodów Saab Logo Seata Logo Skody Logo SsangYong Logo Subaru Logo Suzuki Logo Toyoty Logo VW Logo Volvo
Obszar działania
 • Auta maksymalnie 6-letnie

  skupujemy z terenu całego kraju

  Obszar

  Auta maksymalnie 12-letnie

  skupujemy z terenu województwa mazowieckiego i łódzkiego: Warszawa, Łódź, Radom i okolice

Przejdź do góry
Skup samochodów używanych Honda

Współpracujemy z: Logo firmy
Skup Samochodów Selcar
Znajdź nas w Google+